درباره ما

شرکت مجیر الکترونیک به شماره ثبت ۳۸۲۰۴۱ با سابقه ای ۱۵ ساله در زمینه سیستم های صوتی، تصویری و امنیتی خودرو و با جذب نیروهای انسانی تحصیل کرده ،متخصص و آموزش دیده، گام نوینی را در زمینه ارائه محصولات صوتی تصویری اتومبیل برداشته است. این شرکت از بدو تاسیس با رویکرد نوآوری در محصولات و خدمات و پشتیبانی وارد عرصه شده است .
اساس کارشرکت بر پایه مشتری مداری بوده و با توجه به این شعار که” ایرانی لایق بهترین ها است ” به سوی این هدف گام برداشته که بهترین کیفیت را در محصولات خود لحاظ نماید.
پیرو درخواست های ارائه شده از طرف مشتریان و همکاران محترم این مجموعه اقدام به واگذاری نمایندگی به تمامی استان های کشور عزیزمان ایران نموده و خدمات خود را در این مقوله افزایش داده است.
خط مشی این شرکت مجیر الکترونیک بر پایه کیفیت و نوآوری می باشد.این پیشرفت مهم را نتیجه تلاش و پشتکار مهندسین و متخصصان خود می داند.طرح های منحصر به فرد- قطعات با کیفیت و ماشین الات خط تولید با تکنولوژِی روز دنیا باعث شده تا تامین کنندگان شرکت بتوانند استاندارد های روز دنیا مانند ISO9001 وگواهی نامه معتبر جهانی CE,ROHS,FCC,FDA را دریافت نمایند.

اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل

مهندس احمد اشتیاقی

عضو هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره

کارشناس حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی

مدیرعامل کارگزاری بانک آینده

 

دکتر سعید اشتیاقی

رئیس هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره

دکتری کارآفرینی سازمانی
مدیرعامل شرکت مجیر الکترونیک

عضو هیئت مدیره اتاق مشترک ایران و چین

عضو هیئت مدیره انجمن تولید کنندگان

مشاوره هیئت رئیسه جلس شورای اسلامی

مدیر صادرات شرکت عرف ایران

معاونت کارآفرینی سازمان اقتصاد مقاومتی

مهندس وحید رجبی

مدیرعامل

مدیرعامل

کارشناسی ارشد حمل و نقل از دانشگاه امام خمینی قزوین

عضو هیئت مدیره شرکت دیده نگار خلاق ( فعال در حوزه برنامه نویسی)

۱۰ سال سابقه برنامه نویسی ( تولید نرم افزارهای حسابداری، CRM ،ERP)

پژوهش در زمینه الگوریتم هوش مصنوعی برای مسیریابی ناوگان - لینک مقاله مجله دانشگاه امیرکبیر

خدمات ما

سامانه هوشمند مدیریت ناوگان چهارراه، در آبان ماه سال ۱۳۹۶ خورشیدی تاسیس شد. این سامانه، راهکار جامع برای کاهش هزینه و مدیریت یکپارچه در حوزه لجستیک می باشد.

 

جمع‌آوری داده‌های مختلف از ناوگان خودرویی با استفاده از ردیاب نصب شده بر روی آن‌ها و همچنین تلفیق و تحلیل داده‌ها با کمک سامانه مدیریت ناوگان، مدیریت صحیح و اثربخش دارایی‌ها را برای مدیران و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است.

 

گزارش عملکرد رانندگان، بهینه سازی مسیر با استفاده از هوش مصنوعی، سنجش مصرف سوخت و نظارت بر وزن بار خودرو ها، راهکارهایی است که به جهت هوشمندسازی مدیریت ناوگان ارائه داده می شود.

 

سابقه

با گذشت بیش از ۷ سال سابقه حضور در حوزه GPS ، مفتاخریم که بیش از ۱۰ هزار دستگاه فروش و پشتیبانی می کنیم.

 

واحد فناور پارک علم و فناوری پردیس

شرکت سپیتا الکترونیک فراز، در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ موفق به عضویت در پارک فناوری پردیس شد.