شرکت مجیر الکترونیک به شماره ثبت 382041 با سابقه ای 15 ساله در زمینه سیستم های صوتی، تصویری و امنیتی خودرو و با جذب نیروهای انسانی تحصیل کرده ،متخصص و آموزش دیده، گام نوینی را در زمینه ارائه محصولات صوتی تصویری اتومبیل برداشته است. این شرکت از بدو تاسیس با رویکرد نوآوری در محصولات و خدمات و پشتیبانی وارد عرصه شده است .
اساس کارشرکت بر پایه مشتری مداری بوده و با توجه به این شعار که” ایرانی لایق بهترین ها است ” به سوی این هدف گام برداشته که بهترین کیفیت را در محصولات خود لحاظ نماید.
پیرو درخواست های ارائه شده از طرف مشتریان و همکاران محترم این مجموعه اقدام به واگذاری نمایندگی به تمامی استان های کشور عزیزمان ایران نموده و خدمات خود را در این مقوله افزایش داده است.
خط مشی این شرکت مجیر الکترونیک بر پایه کیفیت و نوآوری می باشد.این پیشرفت مهم را نتیجه تلاش و پشتکار مهندسین و متخصصان خود می داند.طرح های منحصر به فرد- قطعات با کیفیت و ماشین الات خط تولید با تکنولوژِی روز دنیا باعث شده تا تامین کنندگان شرکت بتوانند استاندارد های روز دنیا مانند ISO9001 وگواهی نامه معتبر جهانی CE,ROHS,FCC,FDA را دریافت نمایند.

تیم ما